Narozeninový makeup

pondělí, října 05, 2015

Krásný dobrý den všem :-), 
je to už asi tak sto let, co jsem na blog dávala naposledy jakékoli líčení. Všichni víme, že se zaměřuji spíše na recenze produktů a detailní fota a líčící procesy nechávám na těch více fotogeničtější :D Nicméně, ať se to zlobilům a rejpálkům líbí, či ne, rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o to, co jsem si vymyslela na svou narozeninovou oslavu. 
Nejedná se o nic převratného a více než na divočinu na očích jsem se zaměřila na pokud možno dokonalou pleť, ale cítila jsem se ten den tak dobře a všimli si toho i ostatní, že mi přišlo příhodné se vám "ukázat". Ono totiž i jemné tóny kolikrát dělají divy. 


V článku se nebudu nijak sálodlouze rozepisovat, jen vám ukážu produkty a zavalím vás foto dokumentací. U každého produktu, který se na blogu objevil a který jsem recenzovala, se pak přes odkaz prokliknete na příslušnou stránku. Pokud odkaz není, nebyla ještě recenze zveřejněna a můžete se na ní v budoucnu těšit. 


L'oreal True Match Foundation (Rose Ivory)
NYX Blush (Taupe)
Revlon Highlighting Palette (Rose Glow)
Miss Sporty Clear Mascara
ColorPop Eyeshadows (recenze bude brzy)
Mac Eyeshadow (Naked Lunch)
CoverGirl Clum Defy Mascara
NYC Eyebrow pencil (medium/dark)
Revlon Moisture Stain (LA exclusive/recenze brzy)Všechna fota jsou focena za denního světla foťákem. Bez filtrů či retuší. :P jak to je, tak to je. 


Image and video hosting by TinyPic

You Might Also Like

8 úžasných komentářů

Děkuji za každý milý komentář :-)