Novinky od Rimmelu a Maybelline na scéně!

pátek, září 20, 2013

Krásné ráno všem. 
Dnes si dáme menší pauzu od recenzí, kterými jsem vás pro zatím v září zaplavovala a podíváme se na novinky, které nás v nejbližší době čekají v našich drogériích (pokud jste z Prahy, tak jste je již dokonce mohly ulovit). Každý nový kousek kosmetiky v Česku by se měl snad oslavovat, protože přesvědčit zástupce kosmetických gigantů, že se vyplatí nám je sem dovézt, je leckdy těžké i s vypětím všech sil. Doufám, že vám novinky udělají stejnou radost, jako mně. Minimálně, už nemusíme objednávat ze zahraničí a můžeme si všechny barvy pěkně otestovat v obchodech. A co že nás to tedy čeká? 

https://www.google.cz/urlsa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=REQhHY9fSF2jWM&tbnid=c7FsL7B_3TVz1M:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.thesundaygirl.com%2F2012%2F03%2Fmaybelline-color-tattoo-24hr-eyeshadow_27.html&ei=pRkzUpeyE4TNswadsIHwCg&bvm=bv.52164340,d.Yms&psig=AFQjCNGgcO_-ac1ijJjARnEYVuw-VAP5pQ&ust=1379167008075793

https://www.google.cz/urlsa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&docid=KAhryGTBlc2zzM&tbnid=KGJwXWMJnPymyM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fnancyfashionfancy.blogspot.com%2F2012%2F03%2Fmakeup-mon-more-current-favorites.html&ei=whkzUt-lIofPtAbtgYG4DA&bvm=bv.52164340,d.Yms&psig=AFQjCNFL-6GM-aVtZ8_FyNACRRtw-KMKxw&ust=1379167034439344

V první řadě Maybelline uvolil desítkám žádostí na své fb stánce a do česka přinesl dva nové odstíny všemi milových Color Tattoo, nově v sortimentu naleznete Taupe a Pomegranate Punk. První barvička, temně hnědá, až našedlá je perfektní jako podklad pro matné líčení i dobrá volba jako samostatný stín přes celé víčko. Pomegranate je zastřená, řekla bych až temně rubínová červeň. U nás jsem je ještě neviděla, ale slečny z Prahy už jejich výskyt hlásí. 

https://www.google.cz/urlsa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=YC1OPl_URQY1wM&tbnid=WMBoqj5-2RLWBM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fstephanielouiseatb.blogspot.com%2F2013%2F02%2Fnew-rimmel-london-scandal-eyes.html&ei=fxozUvC7FcSBtAbym4GoCw&psig=AFQjCNFS8y7rPpk-Yy6iVjioe8jIKD7aWg&ust=1379167227338086

Rimmel konečně přichází i s Jumbo verzí tužek na oči a to všem výše zmiňovaných odstínech, až na aqua modrou, kterou u nás nahradí jiná modř, tentokrát královská a bílou. V Rossmannech po celé republice by se měly objevit do konce měsíce, popřípadě na počátku října. Mou recenzi na tyto krásky jste si mohly přečíst již zde

http://1.bp.blogspot.com/-phf2i2ZQD2Y/UdFlxQ0PL2I/AAAAAAAAGwE/lJZse9EksxQ/s640/IMG_9745.JPG

A tím Rimmel nekončí. V drogériích se objeví i slavné shadow sticky, které si chválí nejedna blogerka. Shadow sticky se prodávají ve výše zmíněných pěti barevných variantách a lze tak očekávat, že se na našem trhu objeví všechny. 

 
http://www.beautyscene.net/wp-content/uploads/2013/05/rimmel-scandaleyes-retro-glam-georgia-may-jagger.jpg

Dalším kouskem od Rimmelu je pak další sestřička do rodinky Scandaleyes, tentokrát s přízvyskem Retro glam. Ta jako jediná jde kolem mně, jelikož jsem na ní moc pozitivních reakcí neslyšela. Ale kdo ví, třeba někomu z vás opravdu sedne. 

http://2.bp.blogspot.com/-cNDkRWE2n4Y/UZH7OSugG3I/AAAAAAAAMZ0/-OLo0EXGP-s/s1600/maybelline-color-show-polka-dots.JPG

Pro milovnice laků na nehty nesmím dodat ještě to, že se u nás objevily Polka Dots laky na nehtíky, které Maybelline takovou dobu slibovalo. Zatím jsem je viděla ve dvou barevných provedeních. 

http://2.bp.blogspot.com/-cmos3_BttzI/UdOz6rqh_sI/AAAAAAAATiM/TkUShgMYONs/s559/maybelline-big-eyes-mascara-before-after-photos.jpg

A nutno ještě zmínit řasenku Big Eyes, kterou Maybelline na náš trh uvedlo v průběhu září. Stejně tak jako u Rimmelácké, neslyšela jsem na ní vyloženě pozitivní recenzi a tak nejspíš půjde mimo mně. 

http://www.makeup4all.com/wp-content/uploads/2012/08/Rimmel-Kate-Moss-Matte-Lipsticks-for-Autumn-2012-promo.jpg

Rimmel nás ještě potěší kolekcí rtěnek Kate Moss v matném provedení. A to něco, co naše drogérie rozhodně potřebují! Osobně jsem je ještě neviděla, z čehož nejsem překvapená, jelikož náš Rossmann má vše vždy jako poslední, ale těším se jak malá!

Čeká nás toho opravdu mnoho a to jsem do článku zahrnula jen to nejlepší od dvou značek. Další výčet by mohl následovat od L'orealu, Catrice či GS, ale to zas třeba někdy příště.

Toť prozatímní výčet novinek a mně zajímá, které nejvíce zaujaly vás?  


Image Hosted by ImageShack.us

You Might Also Like

30 úžasných komentářů

 1. Na novinky se těším snad na všechny, tedy až na ty řasenky, ale jumbo tužky, color tattoo i Kate Moss rtěnky mám velkou chuť vyzkoušet hned, jak je potkám. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jupí, na taupe color tattoo se moc těším. Puntíkatý lak od Coloramy jsem zatím viděla jen ten zelený a samozřejmě už ho mám na nehtech. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na taupe se těším neskutečně, je to perfektní podkladová barva!

   Vymazat
 3. Já jsem zvědavá na ty shadow sticks a matné rtěnky. Nějaký světlejší odstín by se mi šiknul.. Teď ještě, abych si konečně našla slušně placenou práci! :)

  http://wonderfull-today.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je potřeba, jinak se ty nákupy omlouvat nedají :D

   Vymazat
 4. Zaujaly mě ty Shadow stick a po lakách jsem koukala, ale ještě nenašla. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás není vůbec nic, takže vždycky závidím těm, co už něco ukořistily.

   Vymazat
 5. Ahoj hlásím, že taupe od color tatoo už jsem koupila před nedávnem v dm :). Barvička naprosto skvělá. Iva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vím a strašlivě závidím, ale v našem městě prostě pořád nic!

   Vymazat
 6. Moc se mi líbí ten hnědý ostín Color Tattoo :)) a ty laky na nehty už se na dost blozích objevily... :)

  Jane´s colours

  OdpovědětVymazat
 7. a proč ta aqua modrá tady nebude??? na tu jsem se fakt těšila....zas nás ošidili

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nevím, zkus se obrátit na Rimmel.

   Vymazat
 8. Ako na to pozerám, vyzerá to tak, že opäť miniem veľa peňazí :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D :D tak to je snad i normální, když se k nám ty krasavci konečně dostanou.

   Vymazat
 9. těším se na vše od Rimmelu, mrzí mě, že tu není ten bílý odstín, byla by to snad náhrada za NYX Milk. Matné rtěnky oooo ty chci :) jo a color tattoo taky, akorát jsem někde četla, že taupe udělá oči takové ušmudlané, unavené , tak doufám, že mému odstínu oba nové odstíny sednou

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to ošidná barva, ale jako podklad bude určitě parádní. A ano, bílé je škoda, stejně tak té aqua modré.

   Vymazat
 10. Strašně se těšim na matné Color Tattoo! Pak mě láká ten modrý Polka Dots lak na nehty a fakt mě překvapilo, že u nás budeme mít matné Kate Moss! O tom jsem slyšela poprvé :) Takže díky moc za info!

  OdpovědětVymazat
 11. Úžásné, na taupe Color Tattoo a matné Kate Moss se těším moc! A jak se znám ani puntíkatým lakům neodolám.. I když jsem četla, že prý u nás mají být k dostání jen tři odstíny :-/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, to jsem četla také. Ale zase alespoň něco.

   Vymazat
 12. ty laky mám, koupila jsem si všechny tři odstíny co u nás byly...:-)
  a na ty matný rtěnky se moc, moc těším! :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. !!! Zatím jsem viděla na blozích jen jeden odstín, tak snad jich tu máme víc!!!

   Vymazat
 13. těším se hlavně na novinky Rimmel. CT Taupe už mám nějakou dobu, nechala jsem si ho dovést kamarádkou z Anglie, ale nějak se s ním nemůžu skamarádit. Mým očím moc nesluší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že by to mohla být dokonalá podkladovka. Pochopitelně ovšem nemusí všem sedět.

   Vymazat
 14. Tak ty laky jsou bombovní :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 15. Nejvíc se těším na matné Kate Moss rtěnky a color tattoo v taupe odstínu.

  OdpovědětVymazat
 16. Legrační věc s těmi Jumbo tužkami Rimmel - tady v Anglii se vyrábí jen 5 odstínů (tedy o jeden míň než má přijít do ČR) a ani na oficiálních ang. rimmel stránkách ten poslední odstín není. A samozřejmě jako na potvoru je to ten, který se mi líbí nevíc a chtěla jsem si ho koupit. Takže budu muset počkat až na návrat do ČR..."naštěstí" to bude už brzooo :-) Takže schválně jestli budu v ČR dřív než ty jumbo tužky :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo a kromě toho (ted jsem se podívala znovu) jsou tu o dost jiné odstíny - bílá a zelená tady není, místo nich je tu černá a temně fialová.

   Vymazat

Děkuji za každý milý komentář :-)