Jak se starám o pleť - večer

pátek, prosince 21, 2012

Ahojky!
Včera večer jsem měla úplně bláznivou náladu a rozhodla jsem se natočit Skincare rutine/ Péče o pleť (odličování atd.). Prostě ukázka toho, jak to dělám já. Video je opravdu trošku na hlavu, takže doufám, že vás nevystraší. Nebo se alespoň před koncem světa trošku pobavíte. 

Jinak bych vám také tímto chtěla popřát krásné Vánoce, netuším totiž, jestli se na blog dostanu (když nepočítám články), protože co se týče Vánočních svátků a používání internetu máme doma docela striktní pravidla. Doufám, že vás Ježíšek pořádně obdaruje a že si užijete pohodu v kruhu rodinném. :-)
You Might Also Like

17 úžasných komentářů

 1. Video se mi bohužel vůbec nechce načíst :-( Mám místo něj bílý obdélník. Vám ostatním jde?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak už dobrý :-D Předtím jsem zkoušela stránku několikrát otevřít a zavřít, aktualizovat atd. a nic. Teď už to tady mám normálně. Jdu sledovat :-)

   Vymazat
 2. Ten oční odličovač od Douglase se mi začíná líbit čím dál, tím víc! Není moc mastný? Třeba jako Ryorheba? :) Tobě též krásné svátky vánoční a šťastný nový rok 2013 :)(Na Maye nevěřím :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zhruba prvních 3/4 balení je naprosto v pohodě, pak ovšem dojde "voda" a zůstává jen olej, tudíž i mastnota. Ale musím říct že mi opravdu vyhovuje

   Vymazat
 3. Ty jsi tak hrozně sympatická :). Super video, Bioderma je moje stálice.

  OdpovědětVymazat
 4. veľmi pekné užitočné videjko ;))

  OdpovědětVymazat
 5. Jsem ráda, že u nás tak striktní pravidla neexistujou. Já bohužel na internetu pracuju a ikdyž Štědrý den bude jen občasným zkontrolováním práce, tak online budu muset být:-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. u nás je zákaz, vše je vypojeno z elektřiny :-) krom telky teda, bez pohádek by to nešlo

   Vymazat
 6. Moc hezké! Na biodermu taky nedám dopustit!:) A miluju tu písničku!:-D

  OdpovědětVymazat
 7. Hm, pěkný blog :) asi začnu sledovat :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý milý komentář :-)