New in: Colourpop (eyes, face, lips)

pondělí, ledna 30, 2017

Krásné pondělní ráno, 
do startu nového týdne jsem si pro vás nepřipravila ani recenzi, ani povídání, ale spíš takový fotopohled na nové kousky od Colourpop, které se mi doma nashromáždily a o kterých jsem vám na blogu ještě vlastně ani nic neřekla a vůbec jsem vám je neukázala. Abych byla upřímná, přijde mi dost zbytečné psát další recenze a znovu a znovu se nad kvalitou a pigmentací výrobků Colourpop pozastavovat a zmiňovat stále dokola. Colourpop je nepřekonatelná značka ve své cenové kategorii i daleko za ní a už dávno víte, že vám ji mohu všemi desíti doporučit. Ať už budete vybírat ze stovky odstínů rtěnek, stínů, rozjasňovačů, tužek či čehokoli jiného, Colourpop vám vždy udělá radost. 
Dříve uveřejněné recenze: oční stíny , linky, Kathleen Lights kolekce. lippies


Odstíny: Deux, Smash, Hanky Panky, Tea Party, Weenie, Partridge, Un a můj momentálně nejoblíbenější - Wattles.  Dokonalé tužky na oči, v nepřeberných barevných variantách, který celý den drží a drží. Plus konturka na rty Lumiér. 
Můj první Colourpopí rozjasňovač ve všemi oblíbeném odstínu. 

A v neposlední řadě novinky na rtíky, všechny od Kathleen Lights. Jup, miluji jí :-)Pokud vás zajímají nějaké produkty více do hloubky a chtěly byste o nich více informací, určitě se nebojte napsat a já na ně vymezím samostatný článek. 

Image and video hosting by TinyPic

You Might Also Like

6 úžasných komentářů

 1. Tak ty rtěnky mě zaujaly nejvíce! odstíny jsou boží! Tužky vypadají taky skvěle. BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětVymazat
 2. Tahle značka mě vůbec neláká, ale musím uznat, že tužky mají skvělou pigmentaci. :)
  http://kliknisem.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Stíny se mi hodně líbí, ale popravdě i ty rtěnky mě celkem dost zaujaly. :)
  Giveaway Saloos

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý milý komentář :-)