Nákupy srpen

pátek, září 07, 2012

Dneska ještě jeden rychlý příspěvek o tom,  co jsem si pořídila v průběhu srpna (ano, tak trochu jsem na to zapomněla) a na co se můžete postupem času na blogu těšit. :-) 

Doma mi za uplynulý měsíc přibyly dvě paletky od NYX a pak menší balíček od MUA. Poslední dobou jsou to celkem diskutované značky, takže jsem nechtěla zůstat mimo obraz a musela jsem se také zásobit. Neprozradím ani slovíčko, hezky si počkejte na recenze. Co byste uvítali dříve? 

Jinak vás také pochopitelně čeká ještě několik článků o Elf nákupu a vzhledem k tomu, že vám očividně "chybí" essence série, pozastavím se ještě také u nich. Ach jo, přála bych si, aby dny utíkali lépe, vždy se nemůžu dočkat na psaní dalšího článku. Asi jsem blázen :D

Jinak bych ještě naprosto mimo chtěla poděkovat všem slečnám, které mi udělují nejrůznější hodnocení a oceňění. Moc si toho vážím, stejně tak jako všech čtenářů a návštěv. Nicméně své "hodnocení" dělat nejspíše nebudu. Ikdyž možná, kdo ví ...NYX paletky: 02 Strike a Pose; 06 Romance (ukázky až se samotnými články)


 MUA Undressed paletka, rtěnka, gelové třpytky, lesk na rty, tužka na oči a oční stíny.

You Might Also Like

5 úžasných komentářů

  1. Těším se na recenze a tvého názoru na MUA paletku :)

    OdpovědětVymazat
  2. Mua se nám teď nějak rozmohla, jsem zvědavá na jednotlivé věci :)

    OdpovědětVymazat
  3. Jé, to bych taky brala doma :D.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý milý komentář :-)