MUA Intense colour eye liner

pondělí, října 08, 2012

Krásné (trochu deštivé) odpoledne :-)
Dnes se s vámi podělím o další z produktů od MakeupAcedemy, dnes konkrétně o tužku na oči. Tuto krásku jsem si vybrala ve variantě Rich brown. 


Tužku na oči od MUA se prodávají v několika variantách (gelové, bláznivé neonové barvičky, atd. atd.) a já mám variantu intese colour, tudíž by vám měly zaručit opravdu intenzivní barvičku. Hned na úvod můžu říct, že svému jménu dostojí velice obstojně. Opravdu vám stačí jen jeden tah a vykouzlíte bezchybnou linku jak na horním, tak dolním víčku. Tato tužka se prodává za  libru a je to rozhodně to nejlepší, co v dané cenové relaci můžete zakoupit. S tužkou se velice dobře pracuje, je krásně měkká. Výdrž na víčku je zhruba půlden, celý bohužel nevydrží. Vzhledem k tomu, jak měkká je, tak už hůře drží na dolní (vnitřní) lince oka a postupem dne se vám může rozmazat. Co na ní oceňuji je i fakt, že má v obalu zabudované ořezávátko, takže jí můžete sbalit na cesty a stejně tak jí mít ve své makeup taštičce a v průběhu dne drobné nedokonalosti bez problémů opravit. :-)

P:S: Problém je, že mi prostě nejde pořádně sloupnout obal :D


 Nemůžu říct, že zrovna tato tužka je to nejlepší, co MUA nabízí ( v porovnání se stíny), na druhou stranu je to ovšem (v dané cenové) relaci rozhodně to nejlepší, co jsem kdy zkoušela (omlouvám se Essence, ale je to fakt - o Elfu nemluvě). Takže záleží na vás, kolik jste do své tužky ochotny investovat.

You Might Also Like

8 úžasných komentářů

 1. Možná blbý dotaz, kde se dá tato značka koupit?

  OdpovědětVymazat
 2. Taky mám ráda tyhle intenzivní barvy. Ale je fakt, že se rozmazávají. Zvlášť na mým mastným ksichtíku:-D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, to je jejich mínus :-( naštěstí nikdo nejsme dokonalý :-)

   Vymazat

Děkuji za každý milý komentář :-)