Yankee Candle

neděle, dubna 15, 2012


Na světě neexistuje jiná značka s takovým příběhem ... takto vás uvítá oficiální online obchod Yankee Candle Company. Že jste ještě o Yankee svíčkách neslyšeli? Takže velmi stručně: Yankee Candle Company vyrábí ty nejúžasnější svíčky na světě. Autentické, dlouhotrvající, vznikající z přírodních extraktů a esenciálních olejů. A navíc, jsou to nejprodávanější svíčky na světě :-)
Celé info o společnosti si můžete přečíst zde.

Už minulý měsíc jsem psala, že jsem si objednala několik "votivek". To jsou malé svíčky, které nám nezkušeným zákazníkům v podstatě slouží jako testry. Za padesát korun si koupíte miniaturu svíčky, po které toužíte a vyzkoušíte, jestli vám stojí za to koupit si svíčku velkou. 

Když mi balíček dorazil, tak mě málem "piclo" :D svíčka co stála 50 Kč, nebyla větší než dvě klasické "čajovky" za 3 kačky. A velice mě pobavil letáček, který u ní byl přiložený. Na něm stálo : "Nebuďte zaskočeni velikostí svíčky". Zřejmě už pár lidí dostalo infarkt. Nicméně, letáček se opravdu nemýlil. Na stránkách píší, že by tyto votivky měli vydržet hořet 15 hodin. Pochopitelně jsem to nestopovala, ale pálila jsem jednu svíčku celý týden vždy večer a to určitě dobré dvě, tři hodinky.